Realizujemy naszą misję podczas pandemii COVID-19

W swojej 103-letniej historii Parker był wzywany do podjęcia działań w okresach globalnych kryzysów. Nasza postawa lidera oraz wytrwałość w tak ważnych chwilach, także podczas obecnej pandemii COVID-19, pokazuje, w jaki sposób realizujemy naszą misję

Komunikat od prezesa i dyrektora generalnego.

Gdzie kupić produkty firmy Parker?

Globalna sieć dystrybucyjna Parkera oferuje łatwy dostęp do produktów i lokalne wsparcie techniczne. Wyszukaj najbliższego dystrybutora produktów Parkera.

Poznaj naszych dystrybutorów!

Za kulisami, nasi polscy dystrybutorzy zdradzaj sekret długotrwałej współpracy z firmą Parker. Ciekawy? Kliknij przycisk „Video”, aby dowiedzieć się więcej!

Expanding Capacity for Medical Manufacturing Partners

During the COVID-19 outbreak, many medical device manufacturers are facing immense production challenges. Parker is expanding capacity to meet demanding production schedules and help customers to keep saving lives.

O firmie Parker Hannifin

Będąc wiodącym producentem w zakresie technologii napędów i sterowań Parker Hannifin działa na rzecz odpowiedzialnego rozwiązywania największych światowych problemów inżynieryjnych. Dowiedz się więcej o funkcjonowaniu firmy Parker w Polsce i na świecie oraz jak Parker tworzy innowacyjne produkty i systemy, które przyczyniają się do zapewnienia lepszej jakości życia każdego z nas.

Jak zaprojektować optymalną do potrzeb produkcji instalację sprężonego powietrza?

Transair Sprężone powietrze jest najbardziej popularnym nośnikiem energii w większości zakładów przemysłowych. Jednak jest to bardzo drogie medium, gdyż w procesie sprężania tylko 15–18% energii zużywanej przez sprężarki jest zamieniane na energię sprężonego powietrza. Dlatego też należy tak projektować i wykonywać instalacje sprężonego powietrza, aby koszt jego wytworzenia był jak najniższy.

Wydajne i optymalne systemy dla sprzętu mobilnego

Parker oferuje producentom maszyn rozwiązania będące połączeniem wielu technologii, pomagające sprostać ich wymaganiom w zakresie wydajności, znaczącej redukcji zużycia paliwa i emisji, niższego poziom hałasu i zmniejszenia kosztów serwisowych.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy do rozmowy, aby zapewnić Państwu wszelką niezbędną pomoc. Wystarczy wypełnić krótką formę i nasz zespół odpowie na każde Wasze pytania. 

Wywiad ze specjalistą Hose Doctor

Czy zastanawiałeś się kiedyś czym dokładnie zajmuje się pracownik usługi Hose Doctor? Nasz wywiad z ekspertem Hose Doctor z firmy XComp opisuje dzień pracy specjalisty od wymiany instalacji węży w systemach hydraulicznych i pneumatycznych.

Informacja prasowa

Dowiedz się, jak Parker czerpie innowacyjne pomysły z każdego sektora, w którym operuje! Przeczytaj informację prasową, wystarczy kliknąć przycisk „Przeczytaj więcej".

Biblioteka CAD

Przeglądaj bibliotekę Parkera, aby pobrać modele CAD oraz zobaczyć modele 3D.

E-konfigurator

Przeglądaj narzędzia online do konfiguracji produktów Parkera, aby znaleźć dokładne rozwiązania konkretnych potrzeb.

Rynki przemysłowe

Parker obsługuje ponad 1100 różnorodnych rynków przemysłowych, mobilnych i aeronautycznych. Zapoznaj się z przykładami zastosowań rynkowych produktów i systemów Parkera.

Wsparcie

Znajdź dodatkowe materiały pomocnicze do doboru i zastosowania produktów Parkera w tym literaturę techniczną, instrukcje, certyfikaty, prezentacje, szkolenia, etc.

Parker w krajach Europy Wschodniej

Spółka handlowa Parkera w Polsce jest również odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy Parker w krajach Europy Wschodniej (Białoruś, Gruzja, Litwa, Łotwa, Ukraina oraz Okręg Kaliningradzki). Zapoznaj się z obecnością Parkera na rynkach Europy Wschodniej.

Kariera

Filarami Parker Hanifin są głęboko zakorzenione wartości uczciwości, szacunku dla pracowników i klientów, etycznego postępowania oraz ciągłego uczenia się i poprawy wyników. Stawiamy na zaangażowanych profesjonalistów, którzy chcą się rozwijać razem z nami i działać w przyjaznym otoczeniu. Przeczytaj o kulturze organizacyjnej firmy Parker Hannifin. Dowiedz się jak stać się członkiem zespołu Parkera.